logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 30 تير 1397
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 290
بازدید دیروز : 298
بازدید کل : 402717
افراد آنلاین: نفر 4
اوقات شرعی

تجليل از خانواده شهدا ، جانبازان و ايثارگران شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام

css

تجليل از خانواده شهدا ، جانبازان و ايثارگران شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام گفت: در مراسمي به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از خانواده شهدا، جانبازان و کارکنان ایثارگر اين شركت تجليل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضي دارايي اظهار داشت: اين مراسم با حضور معاونين، مديران و خانواده شهدا و جانبازان شركت برگزار شد.

دارايي با اشاره به اینکه صبر و استقامت خانواده‌های شهدا ستودنی است، ادامه داد: امروز تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان یک وظیفه همگانی است چراکه این امنیت و آرامشی که امروز ما شاهد آن هستیم به‌واسطه خون شهدا و جانبازی ایثارگرانی است که در هشت سال دفاع مقدس نگذاشتند که ذره‌ای از خاک کشور به یغما برود.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: ترویج  و توسعه فرهنگ جانبازی وشهادت و ایجاد روحیه فداکاری از ضروریاتی است که نباید فراموش شود.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1396-12-22