logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 30 تير 1397
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 284
بازدید دیروز : 298
بازدید کل : 402711
افراد آنلاین: نفر 5
اوقات شرعی

نشست بررسی ساماندهی مشاغل شهری و انتقال صنوف آلاینده شهر ایلام برگزار شد

css

نشست بررسی ساماندهی مشاغل شهری و انتقال صنوف آلاینده شهر ایلام برگزار شد

نشست مشترک با شهردار و اعضا شورای شهر ایلام برای بررسی ساماندهی مشاغل شهری و انتقال صنوف آلاینده جهت استقرار در شهرکهای صنفی و صنعتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی ضمن تبریک به اعضا شورای شهر ایلام بابت حسن اعتماد مردم  و منشا خیر و برکت بودن این انتخاب برای شهر ایلام گفت: با همکاری اتاق اصناف ایلام اطلاعات مربوط به صنوف شهرستان را جمع آوری و ضمن شناسایی صنوف آلاینده، اولویت بندی آنها برای استقرار در شهرک صنفی انجام شد.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه اتاق اصناف و بازرگانان ایران و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بیان داشت: در هر استانی با توجه به ظرفیت‌های موجود شهرک تخصصی مشاغل صنفی ایجاد می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام یادآور شد: کارگروه اجرایی توسعه بنگاه های خرد، کوچک و متوسط متشکل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شرکت شهرک های صنعتی ایلام و اتاق اصناف و با هدف ساماندهی و کمک به استقرار اصناف آلاینده شهرستان های استان در شهرکها و نواحی صنعتی و شهرک صنعتی تخصصی صنفی بصورت منظم برگزار می شود.

دارایی با بیان اینکه در تلاشیم با اجرا و احداث نواحی صنفی استان در راستای کاهش صنوف آلاینده از سطح شهرستان ها گام های موثری برداریم، ادامه داد: نقش مشوق‌ها و معافیت های لازم برای انتقال اصناف به شهرکهای تخصصی مشاغل صنفی را نباید نادیده گرفت و هماهنگی با بانک‌ها برای ارائه تسهیلات با بهره پایین به صنوفی که تمایل دارند در شهرکهای تخصصی صنفی مستقر شوند می‌تواند کمک زیادی به این امر کند.

وی تصریح کرد: انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهرها علاوه بر ارتقاء بهداشت روانی جامعه به زیباسازی فضای محیطی، روان سازی ترافیک، کاهش حجم مراجعات روزمره مردم به مرکز شهر و نقاط پر تردد کمک فراوان می کند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: با توجه به اقدامات انجام شده و پیگیری های صورت گرفته توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان و همکاری اتاق اصناف ایلام شهرک صنفی شهرستان ایلام راه اندازی و در ادامه این طرح نیز در سایر شهرستان ها اجرا می گردد.

ناحیه تخصصی صنفی ایلام در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان و کمیسیون ماده 21 طرح های غیرکشاورزی استان تصویب شد.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1396-12-22