logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 30 تير 1397
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 264
بازدید دیروز : 298
بازدید کل : 402691
افراد آنلاین: نفر 3
اوقات شرعی

برگزاری مراسم درختکاری در شهرک صنعتی ایلام

css

برگزاری مراسم درختکاری در شهرک صنعتی ایلام

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام همزمان با آخرین روز هفته منابع طبیعی و با گرامیداشت یاد شهدا، آیین درختکاری در شهرک صنعتی ایلام با حضور مدير كل منابع طبيعي و آبخيز داري استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام و برخی از مسئولان اجرایی استان با غرس 200 نهال در این شهرک برگزار شد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان ايلام نيز با اشاره به جايگاه درخت و نهال كاري در فرهنگ كهن ايراني گفت: بيانات مقام معظم رهبري در روز منابع طبيعي و در بين مسئولان اين حوزه، مبني بر اولويت اصلي بودن حفظ اين منابع و دستور ايشان مبني بر فرهنگ سازي در اين زمينه، وظيفه مسوولان و دستگاه هاي اجرايي در اين زمينه را بسيار سنگين كرده است.                   

مرتضی دارایی افزود: متاسفانه تفكري وجود دارد كه صنعت را در مقابل منابع طبيعي قرار مي دهد در حاليكه چنين نيست، صنعت سبز و توليد پاك به همه نشان داده كه اين دو در كنار هم هستند نه در مقابل يكديگر.

دارایی ادامه داد: سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به عنوان متولي صنايع كوچك و شهرك ها و نواحي صنعتي در كشور با تعريف جايگاه حقوقي در ساختار سازماني خو، احداث تصفيه خانه هاي فاضلاب، توسعه فضاي سبز و انجام مطالعات زيست محيطي اهتمام ويژه خود را بر حفظ منابع طبيعي  قرار داده است.

وي با بیان اینکه توسعه فضای سبز و کاشت نهال باعث کاهش آلاینده های زیست محیطی در فضای سخت تولید می شود یادآور شد: خوشبختانه غرس این تعداد نهال نشان دهنده اهتمام و توجه صنعتگران و تولیدکنندگان به محیط زیست و منابع طبیعی و صیانت از این مواهب الهی است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: همزمان با مراسم درختکاری در شهرک صنعتی ایلام در شهرکهای صنعتی ایوان، دهلران، دره شهر و ناحیه صنعتی هلیلان 1400 درخت و نهال غرس شد.

در پایان مراسم درختکاری در شهرک صنعتی ایلام از واحدهای تولیدی زرجین بافت و پویانخ مستقر در شهرک صنعتی ایلام، کولاک غرب مستقر در ناحیه صنعتی شباب و تعاونی 16 مهر مستقر در شهرک صنعتی دره شهر در راستای ایجاد، حفظ و نگهداری فضای سبز به عنوان واحدهای برتر تقدیر شد.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1396-12-21