logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
شنبه, 30 تير 1397
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 341
بازدید دیروز : 298
بازدید کل : 402768
افراد آنلاین: نفر 3
اوقات شرعی

تقدیر از واحدهای تولیدی در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ایلام

css

تقدیر از واحدهای تولیدی در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از هفت واحد تولیدی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار داشت: در این همایش از واحدهای تولیدی پویانخ، زرجین بافت، کبیر لوله دره شهر، باخترگستر پارسیان، کوشاب غرب، زاگرس سیمره، سیف گستر مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان تقدیر بعمل آمد.

دارایی افزود: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با نظارت دقیق و به منظور ارزیابی عملکرد بنگاه های اقتصادی متقاضی و شناسایی و انتخاب بنگاه های اقتصادی برتر، با حضور نمایندگان دستگاه ها و سازمان های مرتبط این واحدهای تولیدی را انتخاب کرده است.

وی بیان کرد: انتخاب و معرفی الگوهای موفق در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، سبب ایجاد تثبيت و تحكيم ساختار رقابتی سالم و واقعی و تشويق فعاليتهاي واحدهاي توليدي و خدماتي در جهت حمايت موثر از حقوق مصرف كنندگان می شود چرا که به طور قطع و یقین آن بنگاهی در بازار رقابت ماندگار خواهد بود که بتواند جایگاه و رضایتمندی مشتری در جهت استفاده از کالا یا خدمات خود را ارتقاء دهد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام تصریح کرد: رعايت حقوق مصرف كنندگان از جانب واحد های تولیدی و خدماتی و ايجاد انگيزه هرچه بيشتر در ميان آنها وظيفهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي است كه براي رسيدن به اين هدف عوامل خاصي نظير: كيفيت، قيمت، خدمات، اطلاعرساني و... بايد در نظر گرفته شود.

دارایی در ادامه افزود: نكات ظريفي مانند ارزشهاي اجتماعي، اعتقادات، باورها و سليقه مصرف كنندگان می باید، مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: این همایش با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد در روز نهم اسفند ماه هرسال که به عنوان روز ملي حمايت از حقوق مصرف كنندگان در تقویم رسمی کشور نامگذاری شده است.

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام
تاربخ ارسال خبر : 1396-12-16