logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
جمعه, 30 تير 1396
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 7
بازدید دیروز : 339
بازدید کل : 292200
افراد آنلاین: نفر 5
اوقات شرعی

اجرای نمودن برنامه های اقتصاد مقاومتی هدف اصلی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام در چهارمین کارگروه اقتصاد مقاومتی، گفت: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد ، کوچک و متوسط بسیار جدی است و در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان آمادگی لازم برای حمايت از تولیدکنندگان و سرمايه گذاران داخلی و خارجی را دارد. مرتضی دارایی افزود: اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی بايد در شهركها و نواحی صنعتی استان نيز نمود پيدا كند و ما همه مكلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و توليد كنندگان هر چه در توان داريم در طبق اخلاص قرار دهيم. دارایی اظهار کرد: امروز صنعتگران، جهادگران جبهه اقتصاد مقاومتی و عاشقان خدمت به مردم هستند و شرکت شهركهای صنعتی ایلام با ايجاد بستر مناسب در تمامی نقاط اين استان، زمينه سرمايه گذاری برای اين عزيزان را فراهم نموده است. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام تاکید کرد: در راستای اشتغال زایی و توسعه ی پایدار، واگذاری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است. دارایی گفت: پتانسیل های موجود در شهرک ها و نواحی استان و ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی، نویدبخش آینده ای روشن برای شکوفایی و رونق اقصادی و اشتغال جوانان این استان است.

1396-04-28

برگزاری دوره آموزشی تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: به منظور آشنایی هر چه بیشتر فعالان صنفی و صنعتی با مقوله اظهارنامه مالیاتی، دوره آموزشی تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی در شهرک صنعتی ایلام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام "مرتضی دارایی" افزود: 25 نفر از پرسنل واحدهای صنعتی و صنفی و پیمانکاران شهرک ایلام با حضور در این دوره آموزشی، با تاریخچه و تعریف مختصری از مالیات، انواع مالیات، اشخاص مشمول مالیات، توضیح کامل ارزش افزوده شامل ثبت‎های حسابداری در نرم افزار، قواعد مربوطه و روش تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده، مشخصات فاکتورهای مورد تایید سازمان امور مالیاتی، آموزش تهیه لیست ۱۲ ماه حقوق و دستمزد و ... آشنا شدند. وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توسعه مهارتهای علمی در خصوص نحوه اظهارنامه مالیاتی دانست که می تواند به اهداف دولت در دریافت مالیات صحیح کمک کند و از سویی دیگر واحدهای صنعتی و تولیدی با تهیه اظهارنامه مالیاتی صحیح و قانونی می توانند از تخفیفات ویژه استفاده کرده و اعتبار کسب کنند. دارایی تاکید کرد: همه ساله با توجه به قانون جدید اداره مالیاتی، تمامی واحدهای صنعتی و صنفی ملزم به تهیه اظهارنامه مالیاتی فصلی هستند و موظفند تمامی بندهای این اظهارنامه را به درستی تکمیل نمایند، بنابراین این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار است.

1396-04-27

حضور چهار واحد تولیدی استان ایلام در نشست مشترک( B2B ) ایران و عراق

news
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي ايلام از حضور چهار واحد تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان در نشست مشترک( B2B ) ایران و عراق خبر داد. مرتضی دارایی با اشاره به اینکه یکی از ماموریت ‌های سازمان صنایع کوچک و شرکت‌ شهرک ‌های صنعتی استان ها حمایت توسعه از صنایع کوچک است گفت: این نشست به منظور توسعه بازار صنایع کوچک و سهولت در صادرات به کشور عراق برگزار گردید. دارایی افزود: این در راستاي اجراي سياست حمايتي و به منظور بازاريابي محصولات توليدي واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي ايلام چهار واحد فراشیمی ایلام تولیدکننده کامپاند و مستربچ، کوشاب غرب شباب تولیدکننده ماءالشعیر و آبمیوه، صنایع غذایی دلارام دهلران تولیدکننده کنسرو تن ماهی و شرکت سیف گستر دره شهر تولیدکننده انواع ترشیجات و شوریجات به نمایندگی از استان در این نشست حضور یافتند. با توجه به خروج کشور عراق از بحران این کشور در زمینه اقتصادی شروع به فعالیتهای بیشتری خواهد کرد پس باید زمینه های همکاری بیشتر وتبادل نظرهای موثر ایجاد تا منجر به صادرات گردد. وی با بیان اینکه از مهمترين اولويت هاي اين شركت جذب سرمايه گذار است، اظهار کرد: تفاوت استان ايلام با ديگر استان هاي كشور داشتن ذخائر متعدد نفت و گاز و كوتاه ترين فاصله با كشور عراق است كه همين امر زمينه را براي سرمايه گذاري آسان فراهم مي آورد. مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام مذاکره با تجار عراقی، بهبود شرایط اقتصادی کشور عراق ، تبادل نظرات و جذب بازار عراق از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست دانست. وی هدف از این نشست را اجذای تفاهم نامه فی مابین، توسعه همکاری های مشترک و آشنایی با توانمندیهای ایران در زمینه تخصصی صنایع غذایی و ساختمان، بهداشتی و دارویی عنوان کرد.

1396-04-26

بازدید هیات اقتصادی استان ایلام از واحدهای صنعتی استان آذربایجان شرقی

news
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام هیات اقتصادی استان ایلام در سفری 2 روزه از واحدهای صنعتی استان آذربایجان شرقی بازدید بعمل آورد. مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: بدون شک استان آذربایجان شرقی یکی از قطبهای صنعتی کشور و با مرز مشترک با کشور ترکیه و ریشه های فرهنگی، تاریخی و بویژه اقتصادی می توانست گزینه ای مناسب برای برگزاری تور صنعتی مدیران باشد. مرتضی دارایی در نشستی که به همین راستا و با حضور هیات مدیره، هیات نمایندگان اتاق تبریز، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه استان آذربایجان شرقی و هیات ایلام برگزار شد، افزود: این 2 استان با توجه به شرایط جغرافیایی خود دارای بستر مناسبی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستند. دارایی افزود: بازگشایی و بازتولید بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی در کشور و رونق سرمایه گذاری داخلی و خارجی تلاش همگان را می طلبد و سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار از اولویت های شرکت شهرک های صنعتی استان ها است. وی اظهار کرد: در این نشست اعضا ضمن انتقال تجربیات و بررسی توانمندی های واحدهای صنعتی 2 استان جهت سرمایه گذاری خارجی و ارائه پیشنهادات ظرفیت ها و توانمندی های 2 استان را مورد بررسی قرار داده و پیشنهادات لازم در این زمینه ارائه شد. دارایی هدف از این بازدید را همکاری و تعامل بیشتر و کسب اهداف و دیدگاههای مشترک بین مجموعه مدیران کل دستگاههای اقتصادی استان بیش از پیش، آشنایی و استفاده از ظرفیت مرز مهران برای توسعه صادرات واحدهای صنعتی استان آذربایجان شرقی، امکان فعالسازی برخی از واحدهای بویژه صنایع غذایی راکد استان توسط صنایع فعال استان مذکور به صورت سفارش یا تحت برند و امکان تکمیل شبکه فروش صنایع فعال استان آذربایجان شرقی در استان ایلام بویژه با نگاه بازار خارجی برشمرد. وی بازدید از شهرك صنعتي سرمايه گذاري خارجي بعثت، بازدید شركت پارلا منسوجات توليدكننده موفق در زمينه پارچه هاي پرده ای و پلی استر در استان آذربایجان شرقی، بازدید از شرکت وین تک تولید کننده پروفیل درب و پنجره upvc، بازدید از شهرک خصوصی کارآفرینان آذربایجان خاوری، جلسه با مدیریت شیرین عسل و بازدید از خط تولید و سایت این شرکت از برنامه هاي هيات اقتصادی استان ایلام در این سفر دو روزه عنوان کرد.

1396-04-24


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test