logo left
right
  • باور داشته باش , پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری ,آن است که بعد هر زمین خوردنی برخیزی .
  • پيامبر صلى ‏الله‏ عليه ‏و ‏آله : اِنَّ اللّه‏َ يُحِبُّ مَعالِىَ الاُْمورِ وَ اَشْرافَها وَ يَكْرَهُ سَفْسافَها؛(۱) خداوند كارهاى والا و شرافتمند را دوست دارد و از كارهاى پست و ناچيز بيزار است.
  • افتتاح آزمایشی سایت
right
آخرین تاریخ به روزرسانی
سه شنبه, 30 آبان 1396
نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت چیست ؟

شهرک ها

شهرک صنعتي ايلام

میزان اشتغال: 2594 سرمایه گذاری: 809922 میلیون ريال تعداد واحدهای استقرار یافته: 184 تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده: 141 اطلاعات بیشتر: از اینجا

آمار بازدید
بازدید امروز : 354
بازدید دیروز : 481
بازدید کل : 312186
افراد آنلاین: نفر 1
اوقات شرعی

یکی از شاهکارهای ایلام در آینده، احداث شهرک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: یکی از شاهکارهای استان در آینده، احداث شهرک تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی بیان داشت: با وجود منابع عظيم نفت و گاز و به دلیل استقرار پالايشگاه گاز در سطح استان و با توجه به ظرفیت شهرك ها و نواحي صنعتي با زيرساخت هاي مناسب مي توان استان را به يكي از قطبهاي توليد صنايع پايين دستي پتروشيمي تبديل نمود. دارایی وجود منابع معدني بي نظير سيمان و گچ و بيتومين با كيفيت عالي در تمام استان، امكان صدور كالا و محصولات توليدي به كشورهاي همسايه استان با توجه به هم مرز بودن با كشور عراق، وجود منابع عظیم نفت و گاز، احداث پالايشگاه فرآورده هاي نفتي از ميعانات گازي در شهرستان ایلام، احداث پالايشگاه تبديل گاز طبيعي به فرآورده هاي نفتي(بنزين و گازوئيل پاك) از مهمترین دلایل احداث شهرک تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی در استان ایلام عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام تاکید کرد: سرمایه گذار حوزه نفت و گاز، با مشکل زمین روبه رو هستند و اگر زمین نیز باشد حداقل دو سال تغییر کاربری آن به طول می‌انجامد؛ به همین دلیل با احداث این شهرک، گام مهمی در توسعه استان در این بخش انجام می گیرد. دارایی ادامه داد: احداث این شهرک در مرحله تصویب در هیأت دولت قرار دارد و اولین بار است که در کشور این طرح انجام می‌شود.

1396-08-27

زیرساخت ها و تاسیسات شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام در زلزله آسیب ندیدند

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در بازدید از شهرک صنعتی ایلام، گفت: خوشبختانه زلزله شب های گذشته در استان ایلام به تاسیسات زیربنایی شهرک ها و نواحی صنعتی و واحدهای تولیدی این مناطق آسیب جدی وارد نکرده است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: تاکنون گزارشی از وارد شدن خسارت به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان دریافت نشده و با بررسی های لازم به زودی میزان آسیب های وارده ناشی از زلزله به بخش عمرانی و تاسیسات زیرساختی این شهرک ها و نواحی صنعتی اعلام می شود. وی افزود: مشکلی در زمینه تأمین برق، گاز و آب شهرکها و نواحی صنعتی استان وجود ندارد و به روال عادی تولید بازگشته اند. به گزارش خبرگزاری ایرنا، زمین لرزه شدید ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه غرب کشور که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده است به برخی سازه ها و ابنیه ایلام نیز آسیب وارد کرد.

1396-08-23

انعقاد تفاهم نامه بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و صندوق ضمانت صادرات ایران

news
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام از انعقاد تفاهم نامه بین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و صندوق ضمانت صادرات ایران خبر داد. مرتضی دارایی با اشاره به توسعه همکاری های دو طرف، گفت: به منظور بهره مندی بیشتر واحدهای صنعتی از خدمات بیمه ای و ضمانتنامه ای صندوق این تفاهم نامه منعقد و امضاء شد. وی تهیه و تدوین بسته ویژه حمایت از صادرات شرکت های تولیدی کوچک و متوسط توسط صندوق، کمک به توسعه بازارهای خارجی کالا و مشارکت در تهیه بانک اطلاعاتی جامع صادرات صنایع کوچک و متوسط مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، خوشه های کسب و کار، کنسرسیوم های صادراتی، شرکت های مدیریت صادرات و ... و کمک به ایجاد و توسعه شبکه های کسب و کار در سطح صنایع کوچک و متوسط با رویکرد صادرات از جمله مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام هدف از انعقاد این تفاهم نامه را نیل به اهداف برنامه چشم انداز 20 ساله کشور در بخش توسعه صادرات غیرنفتی بویژه توسعه صادرات صنایع کوچک و متوسط دانست.

1396-08-23

تحقق 100 درصدی دوره های آموزشی مهارتی با همکاری اداره آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام

news
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام از تحقق 100 درصدی دوره های آموزشی مهارتی، در حین کار با همکاری اداره آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام ویژه صنعتگران، کارآفرینان و فعالان حوزه صنعت و خوشه صنعتی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مبنی بر محور قراردادن رشد بهره‌وری در اقتصاد با تقویت عوامل تولید و توانمندسازی نیروی کار و به منظور اجرای مصوبات تفاهم نامه این شرکت و اداره آموزش فنی و حرفه ای استان از ابتدا تاکنون، 26 دوره مهارتی در استان برگزار شد. دارایی افزود: دوره آموزشی اطفاء حریق، ایمنی و بهداشت در محیط کار، فروش و بازاریابی، جوشکاری، مدیریت ایمنی و بهداشت، فرش بافی و نقشه خوانی فرش دستباف از جمله دوره های برگزار شده حین کار استان است. وی ادامه داد: آموزش و بهسازي منابع انساني در عصر كنوني به لحاظ شرايط خاص زماني، يكي از وظايف اجتنابناپذير سازمانها و موسسات محسوب ميشود و ضرورت آموزش به صورت يك امر طبيعي در آمده است چرا كه پيشرفت و توسعه سازمانها و موسسات در گرو ارتقاي سطح دانش، مهارت، رفتار و بينش منابع انساني است. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام بیان داشت: حضور واحدهای صنعتی و تولیدی در دوره های مهارت آموزی فردای بهتری را برای دستیابی به مهارت های زندگی و شغلی فراهم می کند. دارایی هدف از برگزاری دوره های آموزشی را آموزش مهارتی به نیروی کار صنایع و همچنین خوشه فرش دستباف استان، ارزشیابی و سنجش صلاحیت نیروی کار صنایع عنوان کرد.

1396-08-20


دستورالعمل حق بهره برداري سال بدون قيمت95
دستورالعمل تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط
دانلود فایل اصلاح الگوی مصرف
قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
درخواست انشعاب ( آب و برق و گاز و تلفن و فاضلاب)
پیگیری درخواست انشعابات
گزارش فرصتها و محدويتهاي «قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور
test
test
test
test

test
test
test
test
test
test
test